KIM JESTEŚMY

Strata bliskiej osoby to wydarzenie, które może zaburzyć rytm dotychczasowego życia. W tym momencie bardzo trudno jest zorganizować pogrzeb oraz załatwić wszelkie sprawy związanych z pochówkiem, a przecież każdy pragnie przygotować dla swoich bliskich piękne pożegnanie. Aby było to możliwe, warto skorzystać z usług zakładu pogrzebowego, który zajmie się wszelkimi sprawami związanymi z pochówkiem.

Jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z usług Zakładu Pogrzebowego Memento Mori otrzymają Państwo profesjonalną pomoc w tych trudnych i bolesnych chwilach. Jesteśmy dostępni całą dobę, aby w każdej chwili służyć wsparciem i dobrą radą. Zatrudniamy wyłącznie odpowiedzialne i rzetelne osoby, które dołożą wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania i zorganizować piękny pogrzeb.

Wiemy, że śmierć bliskiej osoby jest momentem niezwykle bolesnym, dlatego pomagamy również załatwić wszelkie formalności na cmentarzu, w urzędach i firmach ubezpieczeniowych, zarówno w kraju, jaki za granicą. Ponadto zapewniamy transport zwłoko oraz prochów z zagranicy, przy zachowaniu wszelkich obowiązujących przepisów. Działamy na rynku od 1940 roku, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług oraz zaufanie wielu osób.

Specjalizujemy się także w transporcie zwłok. Transport zwłok organizujemy przede wszystkim w krajach Uni Europejskiej ale nie jest nam obcy transport zwłok z krajów tzw byłego bloku wschodniego. Zapraszamy do korzystania z naszych usług a w szczególności z transportu zwłok.

Przewiń do góry