TEST

ORGANIZACJA POGRZEBU

Organizacja pogrzebu to zadanie, które może przerosnąć wiele osób, szczególnie jeżeli są one pogrążone w smutku i żałobie. W tym trudnym czasie należy załatwić wiele spraw, które muszą zostać wykonane w dość krótkim terminie.

Organizując pogrzeb, należy pamiętać o tym, aby udać się do Urzędu Stanu Cywilnego po akt zgonu, ustalić szczegóły ceremonii z księdzem, dokonać opłaty za wszystkie obrzędy pogrzebowe i załatwić mnóstwo innych formalności. Nie każdy jest w stanie podołać tylu zadaniom, dlatego dobrze jest nawiązać współpracę z profesjonalnym zakładem pogrzebowym, który dołoży wszystkich starań, aby zorganizować piękny pogrzeb według dokładnych wytycznych.

Zakład Pogrzebowy Memento Mori może poszczycić się ogromnym doświadczeniem i zaufaniem wielu klientów. Istnieje on na rynku od 1940 roku, co przekłada się na bardzo wysoką jakość świadczonych usług. Rozumiemy osoby pogrążone w smutku i żałobie, które przeżywają ból po stracie kogoś bliskiego. Wiemy, że załatwienie wielu spraw związanych z pochówkiem i organizacją pogrzebu może sprawiać ból, dlatego staramy się pomóc naszym klientom przejść przez tę drogę jak najszybciej.

Pomagamy w załatwieniu wszelkie formalności pogrzebowych w kraju i za granicą. Oferujemy międzynarodowy transport zwłok i prochów, a także pomagamy w uporaniu się z wszystkimi sprawami w urzędach, firmach ubezpieczeniowych oraz na cmentarzu. Pracujemy okrągłą dobę, aby przez cały czas służyć wsparciem i profesjonalną pomocą.