miedzynarodowy transport zmarych memento mori Białystok

Transport zmarłych Białystok - woj. Podlaskie

Nasza firma Memento Mori zajmuje się międzynarodowym transportem zwłok już od kilkudziesięciu lat. Oferowane przez nas usługi mają na celu pomoc rodzinom w sprowadzeniu ciała bliskiej osoby z innego kraju do Białegostoku oraz innych miast położnych w województwie podlaskim, takich jak: Suwałki, Augustów, Łomża, Bielsk Podlaski. Dogłębna znajomość przepisów i specyfiki poszczególnych krajów oraz długoletnie doświadczenie umożliwiają nam sprawne dopełnienie niezbędnych formalności. Zajmujemy się załatwieniem wszelkich pozwoleń zarówno po stronie polskiej, jak i w kraju, z którego ma zostać sprowadzone ciało osoby zmarłej.

Nasz zespół współpracuje z konsulatami i domami pogrzebowymi na całym świecie. Dysponujemy własnym zapleczem sanitarnym dla zmarłych, flotą autokarawanów i zespołem konsultantów, którzy są do Państwa dyspozycji podczas całego procesu sprowadzania zwłok do Białegostoku. Międzynarodowy transport ciała to bardzo złożona i wymagająca procedura. Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej przetransportować ciało osoby zmarłej do kraju. Podpowiemy, jaki rodzaj transportu zmarłego będzie najbardziej korzystny. Pomożemy w organizacji dokumentów i udzielimy informacji z zakresu ubezpieczeń pośmiertnych ZUS/KRUS/MSWiA.

Każdego dnia udzielamy wsparcia rodzinom, które nam zaufały. Do każdego nowego zlecenia podchodzimy indywidualnie, pragnąc otoczyć rodzinę osoby zmarłej opieką i jak najlepszą obsługą. Staramy się, aby nas Klienci czuli się bezpiecznie, powierzając nam sprowadzenie zwłok zmarłego z zagranicy do Białegostoku. Zdajemy sobie sprawę, jak ciężką i przykrą sytuacją jest śmierć bliskiej osoby, dlatego jesteśmy dla Państwa dostępni o każdej porze dnia i nocy. Służymy wsparciem, dobrym słowem, fachową radą.

Transport zwłok Białystok - ile to kosztuje?

Transport zwłok z zagranicy to proces, którego realizacja wymaga indywidualnego podejścia. Zdarzają się różnorodne sytuacje, ciała są sprowadzane bowiem z różnych państw. Nie można więc w sposób jednoznaczny określić kosztu międzynarodowego transportu osoby zmarłej. Okoliczności śmierci, kraj czy jego region – to wszystko ma wpływ na wycenę transportu do Białegostoku czy innego miasta w województwie podlaskim. Prosimy więc Państwa zawsze o indywidualny kontakt.

Dzięki rozmowie z Klientami jesteśmy w stanie uzyskać wiedzę, niezbędną do zorganizowania całego procesu międzynarodowego transportu zwłok do Polski. Uzyskane od Państwa informacje pozwalają nam dokonać wyceny. Zawsze jednak staramy się, aby jakość świadczonych przez nas usług szła w parze z ceną oraz żeby obie strony były usatysfakcjonowane. Przypominamy również, że zapewniamy konkurencyjne ceny trumien i akcesoriów pogrzebowych.

Transport zwłok do Białegostoku lub woj. Podlaskiego- dlaczego właśnie my?

Naszym celem jest niesienie pomocy rodzinom, które utraciły bliską osobę. Powierzając nam organizację sprowadzenia zmarłego do kraju, oprócz usługi transportu, otrzymają Państwo wsparcie w czynnościach administracyjnych w Polsce i kraju, z którego ciało jest przewożone.

Wiemy, jak ciężką sytuacją jest utrata członka rodziny bądź kogoś bliskiego, dlatego chcemy odciążyć naszych Klientów od dodatkowych zmartwień związanych z załatwianiem wszystkich formalności. Dodatkowo oddajemy do Państwa dyspozycji dedykowanego opiekuna, który odpowie na pytania i udzieli merytorycznego wsparcia przez cały okres realizacji zlecenia.

Jak działamy?

Każdy przypadek śmierci bliskiej osoby za granicą jest inny, w związku z tym wymaga indywidualnego podejścia. Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej rozpoznamy Państwa sytuację, udzielimy fachowej porady oraz określimy koszty międzynarodowego transportu zwłok.

Dzięki wypełnionym przez Państwo formularzom - pozwolą nam podjąć działania w celu sprowadzenia osoby zmarłej do kraju. W większości zgłaszanych przez naszych Klientów przypadków to jedyne formalności, których rodziny osoby zmarłej muszą dopełnić.

Zależy nam na przejrzystych warunkach współpracy. Z każdym Klientem podpisujemy umowę, która jest dostosowana do specyfiki danego przypadku. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że koszt za realizację usługi międzynarodowego transportu zwłok nie ulegnie zmianie.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom oferujemy możliwość wyboru trumny lub urny, w jakiej zostanie pochowana osoba zmarła. Katalog z wysokiej klasy trumnami znajdą Państwo tutaj

Oferujemy Państwu bezpłatne dostarczenie ubrania dla osoby zmarłej - za pośrednictwem naszego kuriera. Nie jest to konieczne, gdy członek rodziny przebywa za granicą, w miejscu, w którym nastąpił zgon oraz jest w stanie zorganizować odzież dla osoby zmarłej. Istnieje także możliwość zakupu ubrania w naszej firmie.

Po uzyskaniu wszystkich zezwoleń zarówno w Polsce, jak i za granicą, osobiście sprowadzamy ciało osoby zmarłej do wyznaczonego w Polsce miejsca. Usługę realizujemy z zachowaniem najwyższych, międzynarodowych standardów, a także z należnym szacunkiem.

Uroczystość pogrzebowa jest końcowym etapem procesu sprowadzenia ciała osoby zmarłej z zagranicy, dlatego jego datę ustala się w porozumieniu z firmą, która organizuje transport z danego kraju. Dzięki stałej współpracy z zaufanymi partnerami działającymi na terenie całej Polski jesteśmy w stanie zorganizować ceremonię pogrzebową w miejscu przeznaczenia, spełniającą Państwa oczekiwania.

DOŚWIADCZENIE

Od kilkudziesięciu lat świadczymy usługi międzynarodowego transportu zwłok. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z ambasadami, konsulatami, zakładami pogrzebowymi i innymi instytucjami.

POŁOŻENIE GEOGRAFICZNE

Nasza flota karawanów stacjonuje zarówno w Belgii – dzięki czemu sprawnie i szybko wykonujemy przewozy zwłok z krajów Europy Zachodniej – jak i w Brańsku, blisko granicy z
Białorusią, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Wschodniej.

OGÓLNOŚWIATOWY OBSZAR DZIAŁANIA

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało bądź prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce. Służymy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie organizacji przewozu zwłok.

WYKWALIFIKOWANA KADRA PRACOWNICZA

Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę oraz narzędzia. Zajmiemy się wszelkimi pozwoleniami po stronie polskiej i w kraju, z którego ma zostać sprowadzone ciało osoby zmarłej.

KOMPLEKSOWA I CAŁODOBOWA POMOC

Działamy globalnie i kompleksowo już od wielu lat. Pomogliśmy wielu rodzinom. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Nasze atuty

Dlaczego warto powierzyć transport zwłok z zagranicy do Polski właśnie nam? 
Firma MEMENTO MORI posiada duże doświadczenie w przewozie zmarłych z zagranicy! Mamy siedzibę w Belgii oraz Polsce dzięki czemu możemy sprawnie zredukować całkowite koszty transportu, oraz dysponujemy wykfalifikowanym personelem transportowym jak i pogrzebowym. 
Zapraszamy do kontaktu

Przewiń do góry