Transport zmarłych Bydgoszcz - woj. Kujawsko-Pomorskie

Od kilkudziesięciu lat specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie ciał osób zmarłych oraz w pomocy rodzinom w sprowadzaniu zwłok ich bliskich do Bydgoszczy, a także do innych miast położonych na terenie województwa kujawsko – pomorskiego, między innymi: Inowrocławia, Torunia, Włocławka czy Grudziądza.

Międzynarodowy transport zwłok już od wielu lat należy do katalogu usług naszej firmy. Zdobyte doświadczenie w zakresie przewozu zmarłych oraz zbudowana na przestrzeni lat sieć międzynarodowych kontaktów pozwalają nam na sprawną i profesjonalną organizację transportu zmarłych do Bydgoszczy.

Naszym priorytetem jest udzielanie Państwu profesjonalnego wsparcia w bolesnych chwilach. W przypadku śmierci bliskiej osoby poza granicami Polski doradzimy Państwu, jaki rodzaj transportu zmarłego będzie najbardziej korzystny. Dopełnimy wszelkich formalności, niezbędnych do sprowadzenia zwłok do Bydgoszczy lub innego miasta znajdującego się na obszarze województwa kujawsko – pomorskiego. Ponadto zagwarantujemy konkurencyjne ceny trumien, urn i innych akcesoriów pogrzebowych.

Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w kraju, jak i za granicą. Utrzymujemy stałą współpracę z konsulatami oraz partnerskimi zakładami pogrzebowymi na całym świecie. Mogą nam Państwo z pełnym zaufaniem powierzyć organizację ostatniej drogi swoich bliskich. Każde zlecenie przewozu ciała osoby zmarłej jest dla nas jednakowo ważne, a rodzinę, która doświadczyła starty, otaczamy taką opieką, jaką sami chcielibyśmy być otoczeni w tym trudnym okresie.

Transport zwłok Bydgoszcz – Ile to kosztuje?

Koszt transportu zwłok do Bydgoszczy jest uzależniony od wielu czynników, między innymi od konkretnego przypadku, kraju, w którym nastąpił zgon oraz jego regionu, dlatego w pierwszej kolejności prosimy o skontaktowanie się z nami, abyśmy mogli uzyskać od Państwa informacje niezbędne do dokonania rzetelnej wyceny.

Aby uniknąć rozczarowania, sugerujemy zachować ostrożność w stosunku do szczególnie korzystnych pod kątem ceny ofert międzynarodowego transportu zwłok, proponowanych przez niektóre firmy. Często nie uwzględniają one takich opłat, jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczną firmę pogrzebową, itp.

Transport zwłok do Bydgoszczy lub woj. Kujawsko-pomorskiego - dlaczego właśnie my?

Przypominamy, że załatwiamy w imieniu rodziny wszystkie formalności niezbędne do sprowadzenia osoby zmarłej do Polski w ramach wykonywanej usługi. Ponadto oddajemy do Państwa dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który odpowie na wszelkie pytania oraz udzieli merytorycznego wsparcia w tych trudnych chwilach.

Dziękujemy za zaufanie.

Jak działamy?

Każdy przypadek śmierci bliskiej osoby za granicą jest inny, w związku z tym wymaga indywidualnego podejścia. Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej rozpoznamy Państwa sytuację, udzielimy fachowej porady oraz określimy koszty międzynarodowego transportu zwłok.

Dzięki wypełnionym przez Państwo formularzom - pozwolą nam podjąć działania w celu sprowadzenia osoby zmarłej do kraju. W większości zgłaszanych przez naszych Klientów przypadków to jedyne formalności, których rodziny osoby zmarłej muszą dopełnić.

Zależy nam na przejrzystych warunkach współpracy. Z każdym Klientem podpisujemy umowę, która jest dostosowana do specyfiki danego przypadku. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że koszt za realizację usługi międzynarodowego transportu zwłok nie ulegnie zmianie.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom oferujemy możliwość wyboru trumny lub urny, w jakiej zostanie pochowana osoba zmarła. Katalog z wysokiej klasy trumnami znajdą Państwo tutaj

Oferujemy Państwu bezpłatne dostarczenie ubrania dla osoby zmarłej - za pośrednictwem naszego kuriera. Nie jest to konieczne, gdy członek rodziny przebywa za granicą, w miejscu, w którym nastąpił zgon oraz jest w stanie zorganizować odzież dla osoby zmarłej. Istnieje także możliwość zakupu ubrania w naszej firmie.

Po uzyskaniu wszystkich zezwoleń zarówno w Polsce, jak i za granicą, osobiście sprowadzamy ciało osoby zmarłej do wyznaczonego w Polsce miejsca. Usługę realizujemy z zachowaniem najwyższych, międzynarodowych standardów, a także z należnym szacunkiem.

Uroczystość pogrzebowa jest końcowym etapem procesu sprowadzenia ciała osoby zmarłej z zagranicy, dlatego jego datę ustala się w porozumieniu z firmą, która organizuje transport z danego kraju. Dzięki stałej współpracy z zaufanymi partnerami działającymi na terenie całej Polski jesteśmy w stanie zorganizować ceremonię pogrzebową w miejscu przeznaczenia, spełniającą Państwa oczekiwania.

DOŚWIADCZENIE

Od kilkudziesięciu lat świadczymy usługi międzynarodowego transportu zwłok. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z ambasadami, konsulatami, zakładami pogrzebowymi i innymi instytucjami.

POŁOŻENIE GEOGRAFICZNE

Nasza flota karawanów stacjonuje zarówno w Belgii – dzięki czemu sprawnie i szybko wykonujemy przewozy zwłok z krajów Europy Zachodniej – jak i w Brańsku, blisko granicy z
Białorusią, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Wschodniej.

OGÓLNOŚWIATOWY OBSZAR DZIAŁANIA

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało bądź prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce. Służymy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie organizacji przewozu zwłok.

WYKWALIFIKOWANA KADRA PRACOWNICZA

Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę oraz narzędzia. Zajmiemy się wszelkimi pozwoleniami po stronie polskiej i w kraju, z którego ma zostać sprowadzone ciało osoby zmarłej.

KOMPLEKSOWA I CAŁODOBOWA POMOC

Działamy globalnie i kompleksowo już od wielu lat. Pomogliśmy wielu rodzinom. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Nasze atuty

Dlaczego warto powierzyć transport zwłok z zagranicy do Polski właśnie nam? 
Firma MEMENTO MORI posiada duże doświadczenie w przewozie zmarłych z zagranicy! Mamy siedzibę w Belgii oraz Polsce dzięki czemu możemy sprawnie zredukować całkowite koszty transportu, oraz dysponujemy wykfalifikowanym personelem transportowym jak i pogrzebowym. 
Zapraszamy do kontaktu

Przewiń do góry