miedzynarodowy transport zmarych do kielc i woj swietokrzyskiego memento mori

Transport zmarłych Kielce - woj. Świętokrzyskie

Firma pogrzebowa Memento Mori od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w pomaganiu rodzinom w sprowadzaniu ich bliskich, którzy zmarli poza granicami kraju. Transport zwłok do Kielc jest procedurą, na którą wpływ ma wiele czynników. Sprawne przetransportowanie ciała zmarłego do Polski wymaga znajomości prawa i przepisów z tym związanych. Dzięki naszej wieloletniej działalności na rynku, doświadczeniu, a także nawiązanym międzynarodowym kontaktom z konsulatami i ambasadami w różnych krajach, gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę. Dopełnimy wszelkich formalności w Państwa imieniu tak, by procedura transportu zwłok przebiegała skutecznie i szybko.

Zdajemy sobie sprawę, że wiadomość o śmierci bliskiej osoby jest informacją szokującą. Przypadek śmierci bliskiego za granicą przysparza naszym Klientom jeszcze większych zmartwień niż utrata bliskich osób w kraju. Wielu z nich zastanawia się, od czego zacząć, żeby móc sprowadzić do Kielc ciało osoby zmarłej. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z naszą firmą.

Oferujemy Klientom kompleksową realizację usługi międzynarodowego transportu zwłok. Naszym celem jest jak najszybsze sprowadzenie zmarłego do Kielc czy innych miast zlokalizowanych w województwie świętokrzyskim, takich jak: Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko Kamienna.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, aby usługi przewozu zmarłych były świadczone na najwyższym poziomie. Liczymy na zaufanie z Państwa strony, wierząc, że i Państwu będziemy mogli pomóc.

Transport zwłok Kielce - ile to kosztuje?

Koszt sprowadzenia zwłok do Kielc różni się w zależności od przypadku i kraju, dlatego abyśmy mogli udzielić rzetelnej informacji dotyczącej ceny, prosimy o kontakt telefoniczny. Wiedza, jaką uda nam się uzyskać podczas rozmowy z Klientem, pozwala nam na indywidualną wycenę danego zlecenia. Jak wcześniej wspominaliśmy, do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, gdyż każda sytuacja jest inna i wymaga analizy. Prowadzimy rozmowy z naszymi zleceniodawcami, by rozwiać wszelkie ich wątpliwości. Odpowiemy na Państwa pytania o każdej porze dnia i nocy. Po poznaniu szczegółów dotyczących rejonu, w którym doszło do zgonu, doradzimy, jaki sposób transportu będzie najbardziej odpowiedni. Chcemy, żeby każdy Klient czuł się usatysfakcjonowany ze świadczonych przez nas usług.

Aby uniknąć rozczarowania, prosimy o zachowanie ostrożności w przypadku podejrzanie niskich ofert cenowych niektórych firm pogrzebowych. Często okazuje się bowiem, że nie obejmują one ceny za trumnę, zagranicznych opłat szpitalnych lub administracyjnych czy kosztów rejestracji dokumentów za granicą. Współpracując z nami, otrzymają Państwo dokładną wycenę, zaraz po przeprowadzeniu rozmowy z naszym pracownikiem. Żadne dodatkowe koszty nie są przed Państwem zatajane.

Transport zwłok do Kielc i woj. Świętokrzyskiego - dlaczego właśnie my?

Wiemy, jak przykrą sytuacją jest utrata bliskiej osoby. Niepewność towarzysząca rodzinom podczas transportu zwłok zza granicy jest naturalna. Każdemu z naszych Klientów zależy na tym, aby ciało bliskiej osoby dotarło do Kielc jak najszybciej, bez żadnych nieprzewidzianych przeszkód.

Firma Memento Mori świadczy usługi międzynarodowego transportu zwłok na najwyższym poziomie. Dzięki temu otrzymujemy od naszych Klientów 100- procentowe zaufanie. W zamian za to realizujemy dla Państwa za każdym razem w sposób profesjonalny kompleksową usługę, z gwarancją bezpiecznego przetransportowania ciała do Polski. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę.

Jak działamy?

Każdy przypadek śmierci bliskiej osoby za granicą jest inny, w związku z tym wymaga indywidualnego podejścia. Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej rozpoznamy Państwa sytuację, udzielimy fachowej porady oraz określimy koszty międzynarodowego transportu zwłok.

Dzięki wypełnionym przez Państwo formularzom - pozwolą nam podjąć działania w celu sprowadzenia osoby zmarłej do kraju. W większości zgłaszanych przez naszych Klientów przypadków to jedyne formalności, których rodziny osoby zmarłej muszą dopełnić.

Zależy nam na przejrzystych warunkach współpracy. Z każdym Klientem podpisujemy umowę, która jest dostosowana do specyfiki danego przypadku. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że koszt za realizację usługi międzynarodowego transportu zwłok nie ulegnie zmianie.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom oferujemy możliwość wyboru trumny lub urny, w jakiej zostanie pochowana osoba zmarła. Katalog z wysokiej klasy trumnami znajdą Państwo tutaj

Oferujemy Państwu bezpłatne dostarczenie ubrania dla osoby zmarłej - za pośrednictwem naszego kuriera. Nie jest to konieczne, gdy członek rodziny przebywa za granicą, w miejscu, w którym nastąpił zgon oraz jest w stanie zorganizować odzież dla osoby zmarłej. Istnieje także możliwość zakupu ubrania w naszej firmie.

Po uzyskaniu wszystkich zezwoleń zarówno w Polsce, jak i za granicą, osobiście sprowadzamy ciało osoby zmarłej do wyznaczonego w Polsce miejsca. Usługę realizujemy z zachowaniem najwyższych, międzynarodowych standardów, a także z należnym szacunkiem.

Uroczystość pogrzebowa jest końcowym etapem procesu sprowadzenia ciała osoby zmarłej z zagranicy, dlatego jego datę ustala się w porozumieniu z firmą, która organizuje transport z danego kraju. Dzięki stałej współpracy z zaufanymi partnerami działającymi na terenie całej Polski jesteśmy w stanie zorganizować ceremonię pogrzebową w miejscu przeznaczenia, spełniającą Państwa oczekiwania.

DOŚWIADCZENIE

Od kilkudziesięciu lat świadczymy usługi międzynarodowego transportu zwłok. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z ambasadami, konsulatami, zakładami pogrzebowymi i innymi instytucjami.

POŁOŻENIE GEOGRAFICZNE

Nasza flota karawanów stacjonuje zarówno w Belgii – dzięki czemu sprawnie i szybko wykonujemy przewozy zwłok z krajów Europy Zachodniej – jak i w Brańsku, blisko granicy z
Białorusią, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Wschodniej.

OGÓLNOŚWIATOWY OBSZAR DZIAŁANIA

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało bądź prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce. Służymy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie organizacji przewozu zwłok.

WYKWALIFIKOWANA KADRA PRACOWNICZA

Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę oraz narzędzia. Zajmiemy się wszelkimi pozwoleniami po stronie polskiej i w kraju, z którego ma zostać sprowadzone ciało osoby zmarłej.

KOMPLEKSOWA I CAŁODOBOWA POMOC

Działamy globalnie i kompleksowo już od wielu lat. Pomogliśmy wielu rodzinom. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Nasze atuty

Dlaczego warto powierzyć transport zwłok z zagranicy do Polski właśnie nam? 
Firma MEMENTO MORI posiada duże doświadczenie w przewozie zmarłych z zagranicy! Mamy siedzibę w Belgii oraz Polsce dzięki czemu możemy sprawnie zredukować całkowite koszty transportu, oraz dysponujemy wykfalifikowanym personelem transportowym jak i pogrzebowym. 
Zapraszamy do kontaktu

Przewiń do góry