miedzynarodowy transport zmarych do krakowa i woj malopolskiego memento mori

Transport zmarłych Kraków - woj. Małopolskie

Od kilkudziesięciu lat pomagamy rodzinom w Polsce w sprowadzaniu ciał bliskich im osób do kraju. Międzynarodowy transport zmarłych jest usługą dość wymagającą z uwagi na konieczność dopełnienia wielu różnych formalności. Nasze bogate doświadczenie w przewozie osób zmarłych z zagranicy do Krakowa oraz innych miast położonych w województwie małopolskim (takich jak: Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Olkusz czy Nowy Targ) i pielęgnowana przez nas sieć nawiązywanych z biegiem lat międzynarodowych kontaktów pozwalają nam działać w Państwa imieniu sprawnie i skutecznie.

Międzynarodowy transport zmarłych wymaga znajomości przepisów i prawa. Załatwimy niezbędne pozwolenia, zaświadczenia oraz zajmiemy się inną konieczną dokumentacją. Zawsze działamy w ramach ściśle wytyczonych procedur. Doradzimy, jaka forma transportu będzie dla Państwa najbardziej korzystna.

Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w Polsce, jak i za granicą. Współpracujemy z konsulatami i domami pogrzebowymi na całym świecie. Dokładamy wszelkich starań, aby udzielać profesjonalnego wsparcia rodzinom, które straciły swoich bliskich. Dziękujemy za okazane nam zaufanie.

TRANSPORT ZWŁOK KRAKÓW – ILE TO KOSZTUJE?

Koszt sprowadzenia zwłok z zagranicy do miasta znajdującego się na terenie województwa małopolskiego zależy od okoliczności śmierci oraz kraju czy jego regionu, w którym doszło do zgonu. W pierwszej kolejności prosimy Państwa o kontakt telefoniczny. Otrzymanie od Państwa podstawowych informacji na temat zaistniałej sytuacji umożliwi nam dokonanie rzetelnej wyceny realizacji usługi związanej z transportem zmarłego. Proszę pamiętać, że zapewniamy konkurencyjne ceny trumien oraz akcesoriów pogrzebowych.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i troszczymy się o to, aby nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania. Zalecamy zachować ostrożność wobec podejrzanie niskich cen oferowanych przez niektóre firmy pogrzebowe. Często nie obejmują one kosztów, takich jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczny dom pogrzebowy lub szpital, opłaty administracyjne, itp.

Transport zwłok do Krakowa lub woj. Małopolskiego - dlaczego właśnie my?

Naszym priorytetem jest udzielanie rzetelnej pomocy w tych bolesnych chwilach. Powierzając nam transport zwłok do Krakowa, zyskują Państwo pewność wykonania kompleksowej i profesjonalnej realizacji usługi. Ponadto oddamy do Państwa dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który odpowie na wszystkie pytania.

Służymy wsparciem oraz fachowym doradztwem całodobowo przez 7 dni w tygodniu.

Jak działamy?

Każdy przypadek śmierci bliskiej osoby za granicą jest inny, w związku z tym wymaga indywidualnego podejścia. Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej rozpoznamy Państwa sytuację, udzielimy fachowej porady oraz określimy koszty międzynarodowego transportu zwłok.

Dzięki wypełnionym przez Państwo formularzom - pozwolą nam podjąć działania w celu sprowadzenia osoby zmarłej do kraju. W większości zgłaszanych przez naszych Klientów przypadków to jedyne formalności, których rodziny osoby zmarłej muszą dopełnić.

Zależy nam na przejrzystych warunkach współpracy. Z każdym Klientem podpisujemy umowę, która jest dostosowana do specyfiki danego przypadku. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że koszt za realizację usługi międzynarodowego transportu zwłok nie ulegnie zmianie.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom oferujemy możliwość wyboru trumny lub urny, w jakiej zostanie pochowana osoba zmarła. Katalog z wysokiej klasy trumnami znajdą Państwo tutaj

Oferujemy Państwu bezpłatne dostarczenie ubrania dla osoby zmarłej - za pośrednictwem naszego kuriera. Nie jest to konieczne, gdy członek rodziny przebywa za granicą, w miejscu, w którym nastąpił zgon oraz jest w stanie zorganizować odzież dla osoby zmarłej. Istnieje także możliwość zakupu ubrania w naszej firmie.

Po uzyskaniu wszystkich zezwoleń zarówno w Polsce, jak i za granicą, osobiście sprowadzamy ciało osoby zmarłej do wyznaczonego w Polsce miejsca. Usługę realizujemy z zachowaniem najwyższych, międzynarodowych standardów, a także z należnym szacunkiem.

Uroczystość pogrzebowa jest końcowym etapem procesu sprowadzenia ciała osoby zmarłej z zagranicy, dlatego jego datę ustala się w porozumieniu z firmą, która organizuje transport z danego kraju. Dzięki stałej współpracy z zaufanymi partnerami działającymi na terenie całej Polski jesteśmy w stanie zorganizować ceremonię pogrzebową w miejscu przeznaczenia, spełniającą Państwa oczekiwania.

DOŚWIADCZENIE

Od kilkudziesięciu lat świadczymy usługi międzynarodowego transportu zwłok. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z ambasadami, konsulatami, zakładami pogrzebowymi i innymi instytucjami.

POŁOŻENIE GEOGRAFICZNE

Nasza flota karawanów stacjonuje zarówno w Belgii – dzięki czemu sprawnie i szybko wykonujemy przewozy zwłok z krajów Europy Zachodniej – jak i w Brańsku, blisko granicy z
Białorusią, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Wschodniej.

OGÓLNOŚWIATOWY OBSZAR DZIAŁANIA

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało bądź prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce. Służymy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie organizacji przewozu zwłok.

WYKWALIFIKOWANA KADRA PRACOWNICZA

Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę oraz narzędzia. Zajmiemy się wszelkimi pozwoleniami po stronie polskiej i w kraju, z którego ma zostać sprowadzone ciało osoby zmarłej.

KOMPLEKSOWA I CAŁODOBOWA POMOC

Działamy globalnie i kompleksowo już od wielu lat. Pomogliśmy wielu rodzinom. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Nasze atuty

Dlaczego warto powierzyć transport zwłok z zagranicy do Polski właśnie nam? 
Firma MEMENTO MORI posiada duże doświadczenie w przewozie zmarłych z zagranicy! Mamy siedzibę w Belgii oraz Polsce dzięki czemu możemy sprawnie zredukować całkowite koszty transportu, oraz dysponujemy wykfalifikowanym personelem transportowym jak i pogrzebowym. 
Zapraszamy do kontaktu

Przewiń do góry