miedzynarodowy transport zmarych do lodzi i woj łódzkiego memento mori

Transport zmarłych Łódź - woj. Łódzkie

Od kilkudziesięciu lat specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie osób zmarłych oraz w pomocy rodzinom w kompleksowej organizacji procesu sprowadzania zwłok ich bliskich do Łodzi, a także do innych miast położonych na terenie województwa łódzkiego, między innymi: Piotrkowa Trybunalskiego, Pabianic, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatowa czy Skierniewic. Międzynarodowy transport zmarłych jest złożoną usługą ze względu na wymogi formalne i prawne, które należy spełnić. 

Zdobyte doświadczenie oraz nawiązane na przestrzeni lat międzynarodowe kontakty pozwalają nam na sprawne działanie w Państwa imieniu. Naszym celem jest godna i skuteczna organizacja transportu zmarłego do Łodzi, z jednoczesnym zachowaniem wszystkich międzynarodowych przepisów.

Udzielamy wsparcia oraz fachowego doradztwa na każdym etapie realizacji transportu zwłok z zagranicy do Polski. Powiemy Państwu, jaki rodzaj transportu będzie najbardziej korzystny. Zależnie od sytuacji transport ciała może odbywać się drogą lądową, powietrzną lub morską – zawsze wybieramy najbardziej optymalną w konkretnym przypadku możliwość. Pomożemy także w kwestii organizacji dokumentów oraz udzielimy wszelkich informacji z zakresu ubezpieczeń pośmiertnych ZUS/KRUS/MSWiA.

Każdego dnia wspieramy rodziny, które straciły swoich bliskich poza granicami naszego kraju. Mogą Państwo na nas w pełni polegać.

Transport zwłok Łódź – cena

Koszty międzynarodowego transportu osoby zmarłej zależą od konkretnego przypadku, okoliczności śmierci oraz kraju i jego regionu, w którym nastąpił zgon. W związku z tym prosimy, aby w pierwszej kolejności skontaktowali się Państwo z nami. Dzięki temu będziemy mogli uzyskać wiedzę potrzebną do udzielenia rzetelnej informacji o wycenie. Jeżeli zechcą Państwo nawiązać z nami kontakt poprzez e-mail, w odpowiedzi prześlemy formularz, na podstawie którego określimy cenę realizacji usługi międzynarodowego transportu.

Warto pamiętać, że oferujemy trumny oraz asortyment pogrzebowy w konkurencyjnych cenach. Zalecamy zachować ostrożność wobec zakładów pogrzebowych oferujących podejrzanie niskich ceny. Może się okazać, że ich oferty nie uwzględniają ceny za trumnę, zagranicznych opłat szpitalnych lub administracyjnych czy też kosztów rejestracji dokumentów za granicą.

Transport zwłok do Łodzi lub woj. Łódzkiego - dlaczego właśnie my?

Naszym celem jest udzielanie rzetelnej pomocy rodzinom w trudnych chwilach utraty bliskiej osoby. Powierzając nam organizację transportu zwłok z zagranicy do Łodzi, zyskują Państwo gwarancję kompleksowej realizacji usługi międzynarodowego przewozu. Dysponujemy własnym zapleczem sanitarnym, flotą karawanów oraz zespołem konsultantów, którzy zajmą się dopełnieniem niezbędnych formalności.

Przypominamy, że dokumenty, nieodzowne w przypadku sprowadzenia ciała zmarłego z zagranicy, są organizowane przez naszą firmę w ramach realizowanej usługi. Dodatkowo otrzymają Państwo dedykowanego opiekuna, który odpowie na wszystkie pytania, a także udzieli informacji i merytorycznego wsparcia. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez 24 h na dobę.

Jak działamy?

Każdy przypadek śmierci bliskiej osoby za granicą jest inny, w związku z tym wymaga indywidualnego podejścia. Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej rozpoznamy Państwa sytuację, udzielimy fachowej porady oraz określimy koszty międzynarodowego transportu zwłok.

Dzięki wypełnionym przez Państwo formularzom - pozwolą nam podjąć działania w celu sprowadzenia osoby zmarłej do kraju. W większości zgłaszanych przez naszych Klientów przypadków to jedyne formalności, których rodziny osoby zmarłej muszą dopełnić.

Zależy nam na przejrzystych warunkach współpracy. Z każdym Klientem podpisujemy umowę, która jest dostosowana do specyfiki danego przypadku. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że koszt za realizację usługi międzynarodowego transportu zwłok nie ulegnie zmianie.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom oferujemy możliwość wyboru trumny lub urny, w jakiej zostanie pochowana osoba zmarła. Katalog z wysokiej klasy trumnami znajdą Państwo tutaj

Oferujemy Państwu bezpłatne dostarczenie ubrania dla osoby zmarłej - za pośrednictwem naszego kuriera. Nie jest to konieczne, gdy członek rodziny przebywa za granicą, w miejscu, w którym nastąpił zgon oraz jest w stanie zorganizować odzież dla osoby zmarłej. Istnieje także możliwość zakupu ubrania w naszej firmie.

Po uzyskaniu wszystkich zezwoleń zarówno w Polsce, jak i za granicą, osobiście sprowadzamy ciało osoby zmarłej do wyznaczonego w Polsce miejsca. Usługę realizujemy z zachowaniem najwyższych, międzynarodowych standardów, a także z należnym szacunkiem.

Uroczystość pogrzebowa jest końcowym etapem procesu sprowadzenia ciała osoby zmarłej z zagranicy, dlatego jego datę ustala się w porozumieniu z firmą, która organizuje transport z danego kraju. Dzięki stałej współpracy z zaufanymi partnerami działającymi na terenie całej Polski jesteśmy w stanie zorganizować ceremonię pogrzebową w miejscu przeznaczenia, spełniającą Państwa oczekiwania.

DOŚWIADCZENIE

Od kilkudziesięciu lat świadczymy usługi międzynarodowego transportu zwłok. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z ambasadami, konsulatami, zakładami pogrzebowymi i innymi instytucjami.

POŁOŻENIE GEOGRAFICZNE

Nasza flota karawanów stacjonuje zarówno w Belgii – dzięki czemu sprawnie i szybko wykonujemy przewozy zwłok z krajów Europy Zachodniej – jak i w Brańsku, blisko granicy z
Białorusią, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Wschodniej.

OGÓLNOŚWIATOWY OBSZAR DZIAŁANIA

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało bądź prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce. Służymy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie organizacji przewozu zwłok.

WYKWALIFIKOWANA KADRA PRACOWNICZA

Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę oraz narzędzia. Zajmiemy się wszelkimi pozwoleniami po stronie polskiej i w kraju, z którego ma zostać sprowadzone ciało osoby zmarłej.

KOMPLEKSOWA I CAŁODOBOWA POMOC

Działamy globalnie i kompleksowo już od wielu lat. Pomogliśmy wielu rodzinom. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Nasze atuty

Dlaczego warto powierzyć transport zwłok z zagranicy do Polski właśnie nam? 
Firma MEMENTO MORI posiada duże doświadczenie w przewozie zmarłych z zagranicy! Mamy siedzibę w Belgii oraz Polsce dzięki czemu możemy sprawnie zredukować całkowite koszty transportu, oraz dysponujemy wykfalifikowanym personelem transportowym jak i pogrzebowym. 
Zapraszamy do kontaktu

Przewiń do góry