miedzynarodowy transport zmarych do lublina i woj lubelskiego memento mori

Transport zmarłych Lublin - woj. Lubelskie

Firma pogrzebowa Memento Mori od kilkudziesięciu specjalizuje się w pomaganiu rodzinom w sprowadzaniu ich bliskich, którzy zmarli poza granicami kraju, do Polski. Transport zwłok z zagranicy do Lublina jest skomplikowanym procesem ze względu na wymogi formalne i prawne, które należy spełnić. Jednakże dogłębna znajomość przepisów, specyfiki poszczególnych krajów oraz wieloletnie doświadczenie umożliwiają nam sprawne dopełnienie niezbędnych formalności.

Zajmujemy się załatwieniem wszelkich pozwoleń zarówno po stronie polskiej, jak i w kraju, z którego ma zostać sprowadzone ciało osoby zmarłej do Lublina oraz innych miast położonych w województwie lubelskim, między innymi: do Zamościa, Chełma, Kazimierza Dolnego czy Kraśnika. Służymy Państwu profesjonalnym wsparciem administracyjnym i organizacyjnym na każdym etapie procesu przewozu zwłok. Doradzimy, jaki rodzaj transportu osoby zmarłej do Lublina będzie dla Państwa najbardziej korzystny. Pomożemy w organizacji dokumentów i udzielimy informacji z zakresu ubezpieczeń pośmiertnych ZUS/KRUS/MSWiA.

Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w Polsce, jak i za granicą. Utrzymujemy stałą współpracę z konsulatami oraz partnerskimi zakładami pogrzebowymi na całym świecie. Każde zlecenie przewozu ciała osoby zmarłej z zagranicy jest dla nas tak samo ważne, a rodzinę, która doświadczyła starty bliskiej osoby, otaczamy taką opieką, jaką sami chcielibyśmy być otoczeni w tych trudnych chwilach.

Transport zwłok Lublin – Ile to kosztuje?

Koszt transportu zwłok z zagranicy do Lublina zależy od okoliczności śmierci osoby oraz kraju, w którym miał miejsce zgon.
W pierwszej kolejności prosimy o kontakt telefoniczny. Uzyskanie od Państwa podstawowych informacji umożliwi nam dokonanie rzetelnej wyceny realizacji usługi przewozu ciała. Zapewniamy konkurencyjne ceny trumien i akcesoriów pogrzebowych.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz dbamy o to, aby nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania. Sugerujemy zachować ostrożność wobec podejrzanie niskich cen oferowanych przez niektóre firmy pogrzebowe. Często zdarza się, że nie uwzględniają one kosztów, które należy ponieść, na przykład takich jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczny dom pogrzebowy lub szpital, opłaty administracyjne, itp.

Transport zwłok do Lublina lub woj. Lubelskiego - dlaczego właśnie my?

Naszą misją jest udzielanie rzetelnego wsparcia rodzinom, które straciły swoich bliskich. Powierzając nam sprowadzenie osoby zmarłej z zagranicy do Lublina, mają Państwo gwarancję, że usługę międzynarodowego transportu zwłok zrealizujemy w sposób kompleksowy. Ponadto będą mieli Państwo do dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który udzieli Państwu wszelkich potrzebnych informacji.

Jak działamy?

Każdy przypadek śmierci bliskiej osoby za granicą jest inny, w związku z tym wymaga indywidualnego podejścia. Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej rozpoznamy Państwa sytuację, udzielimy fachowej porady oraz określimy koszty międzynarodowego transportu zwłok.

Dzięki wypełnionym przez Państwo formularzom - pozwolą nam podjąć działania w celu sprowadzenia osoby zmarłej do kraju. W większości zgłaszanych przez naszych Klientów przypadków to jedyne formalności, których rodziny osoby zmarłej muszą dopełnić.

Zależy nam na przejrzystych warunkach współpracy. Z każdym Klientem podpisujemy umowę, która jest dostosowana do specyfiki danego przypadku. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że koszt za realizację usługi międzynarodowego transportu zwłok nie ulegnie zmianie.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom oferujemy możliwość wyboru trumny lub urny, w jakiej zostanie pochowana osoba zmarła. Katalog z wysokiej klasy trumnami znajdą Państwo tutaj

Oferujemy Państwu bezpłatne dostarczenie ubrania dla osoby zmarłej - za pośrednictwem naszego kuriera. Nie jest to konieczne, gdy członek rodziny przebywa za granicą, w miejscu, w którym nastąpił zgon oraz jest w stanie zorganizować odzież dla osoby zmarłej. Istnieje także możliwość zakupu ubrania w naszej firmie.

Po uzyskaniu wszystkich zezwoleń zarówno w Polsce, jak i za granicą, osobiście sprowadzamy ciało osoby zmarłej do wyznaczonego w Polsce miejsca. Usługę realizujemy z zachowaniem najwyższych, międzynarodowych standardów, a także z należnym szacunkiem.

Uroczystość pogrzebowa jest końcowym etapem procesu sprowadzenia ciała osoby zmarłej z zagranicy, dlatego jego datę ustala się w porozumieniu z firmą, która organizuje transport z danego kraju. Dzięki stałej współpracy z zaufanymi partnerami działającymi na terenie całej Polski jesteśmy w stanie zorganizować ceremonię pogrzebową w miejscu przeznaczenia, spełniającą Państwa oczekiwania.

DOŚWIADCZENIE

Od kilkudziesięciu lat świadczymy usługi międzynarodowego transportu zwłok. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z ambasadami, konsulatami, zakładami pogrzebowymi i innymi instytucjami.

POŁOŻENIE GEOGRAFICZNE

Nasza flota karawanów stacjonuje zarówno w Belgii – dzięki czemu sprawnie i szybko wykonujemy przewozy zwłok z krajów Europy Zachodniej – jak i w Brańsku, blisko granicy z
Białorusią, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Wschodniej.

OGÓLNOŚWIATOWY OBSZAR DZIAŁANIA

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało bądź prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce. Służymy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie organizacji przewozu zwłok.

WYKWALIFIKOWANA KADRA PRACOWNICZA

Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę oraz narzędzia. Zajmiemy się wszelkimi pozwoleniami po stronie polskiej i w kraju, z którego ma zostać sprowadzone ciało osoby zmarłej.

KOMPLEKSOWA I CAŁODOBOWA POMOC

Działamy globalnie i kompleksowo już od wielu lat. Pomogliśmy wielu rodzinom. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Nasze atuty

Dlaczego warto powierzyć transport zwłok z zagranicy do Polski właśnie nam? 
Firma MEMENTO MORI posiada duże doświadczenie w przewozie zmarłych z zagranicy! Mamy siedzibę w Belgii oraz Polsce dzięki czemu możemy sprawnie zredukować całkowite koszty transportu, oraz dysponujemy wykfalifikowanym personelem transportowym jak i pogrzebowym. 
Zapraszamy do kontaktu

Przewiń do góry