miedzynarodowy transport zmarych do opola i woj. opolskiego memento mori

Transport zmarłych Opole - woj. Opolskie

Jesteśmy firmą rodzinną, która od kilkudziesięciu lat pomaga rodzinom w sprowadzaniu ciał bliskich im osób z zagranicy do Opola, a także miast położonych w województwie opolskim, takich jak: Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg czy Kluczbork. Międzynarodowy transport zwłok to usługa, którą świadczymy z uwzględnieniem aspektów prawnych, społecznych i wyznaniowych. Przewiezienie zmarłego z zagranicy do kraju jest procesem skomplikowanym pod kątem formalnym. Nasza dogłębna znajomość przepisów, specyfiki poszczególnych krajów oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na sprawne dopełnienie niezbędnych formalności oraz szybkie sprowadzenie zwłok do Opola, z zachowaniem pełnego szacunkiem dla ciała zmarłego.

Od początku realizacji zlecenia jesteśmy do Państwa dyspozycji. Doradzimy, jaki rodzaj transportu będzie dla Państwa najbardziej korzystny oraz jaką formę pochówku wybrać. Pomożemy także w organizacji dokumentów i udzielimy informacji z zakresu ubezpieczeń pośmiertnych ZUS/KRUS/MSWiA.

Transport zwłok Opole - jaki to koszt?

Koszty międzynarodowego transportu zmarłego różnią się w zależności od okoliczności śmierci oraz kraju czy jego regionu, w którym nastąpił zgon. W pierwszej kolejności prosimy Państwa o kontakt telefoniczny. Dzięki temu będziemy mogli uzyskać informacje niezbędne do dokonania rzetelnej wyceny. Jeśli zdecydują się Państwo na kontakt poprzez e-mail, prześlemy Państwu formularz do wypełnienia, na podstawie którego będziemy mogli określić cenę międzynarodowego transportu.

Sugerujemy zachować ostrożność w stosunku do podejrzanie niskich cen za wykonanie usługi przewozu zwłok ciała osoby zmarłej z zagranicy do Opola, oferowanych przez niektóre firmy z branży. Może się bowiem okazać, że oferty te nie uwzględniają ceny trumny, zagranicznych opłat szpitalnych lub administracyjnych lub kosztów rejestracji dokumentów za granicą. Przypominamy, że zapewniamy trumny i asortyment pogrzebowy w konkurencyjnych cenach.

Transport zwłok do Opola lub woj. Opolskiego - dlaczego właśnie my?

Naszą misją jest udzielanie profesjonalnej pomocy rodzinom, które straciły swoich bliskich. Jeżeli zdecydują się Państwo powierzyć nam transport zwłok do Opola, gwarantujemy kompleksową realizację usługi. Dołożymy wszelkich starań, aby przewóz odbył się w możliwie najkrótszym czasie oraz żeby uwzględniał Państwa możliwości finansowe. Dysponujemy własnym zapleczem sanitarnym, flotą karawanów i zespołem wykwalifikowanych konsultantów, którzy załatwią dla Państwa niezbędne formalności.

Dokumenty wymagane do sprowadzenia ciała zmarłego z zagranicy są organizowane przez naszą firmę w ramach świadczonej usługi. Otrzymają Państwo również opiekuna, który odpowie na wszelkie pytania i udzieli wsparcia. Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24h/7.

Jak działamy?

Każdy przypadek śmierci bliskiej osoby za granicą jest inny, w związku z tym wymaga indywidualnego podejścia. Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej rozpoznamy Państwa sytuację, udzielimy fachowej porady oraz określimy koszty międzynarodowego transportu zwłok.

Dzięki wypełnionym przez Państwo formularzom - pozwolą nam podjąć działania w celu sprowadzenia osoby zmarłej do kraju. W większości zgłaszanych przez naszych Klientów przypadków to jedyne formalności, których rodziny osoby zmarłej muszą dopełnić.

Zależy nam na przejrzystych warunkach współpracy. Z każdym Klientem podpisujemy umowę, która jest dostosowana do specyfiki danego przypadku. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że koszt za realizację usługi międzynarodowego transportu zwłok nie ulegnie zmianie.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom oferujemy możliwość wyboru trumny lub urny, w jakiej zostanie pochowana osoba zmarła. Katalog z wysokiej klasy trumnami znajdą Państwo tutaj

Oferujemy Państwu bezpłatne dostarczenie ubrania dla osoby zmarłej - za pośrednictwem naszego kuriera. Nie jest to konieczne, gdy członek rodziny przebywa za granicą, w miejscu, w którym nastąpił zgon oraz jest w stanie zorganizować odzież dla osoby zmarłej. Istnieje także możliwość zakupu ubrania w naszej firmie.

Po uzyskaniu wszystkich zezwoleń zarówno w Polsce, jak i za granicą, osobiście sprowadzamy ciało osoby zmarłej do wyznaczonego w Polsce miejsca. Usługę realizujemy z zachowaniem najwyższych, międzynarodowych standardów, a także z należnym szacunkiem.

Uroczystość pogrzebowa jest końcowym etapem procesu sprowadzenia ciała osoby zmarłej z zagranicy, dlatego jego datę ustala się w porozumieniu z firmą, która organizuje transport z danego kraju. Dzięki stałej współpracy z zaufanymi partnerami działającymi na terenie całej Polski jesteśmy w stanie zorganizować ceremonię pogrzebową w miejscu przeznaczenia, spełniającą Państwa oczekiwania.

DOŚWIADCZENIE

Od kilkudziesięciu lat świadczymy usługi międzynarodowego transportu zwłok. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z ambasadami, konsulatami, zakładami pogrzebowymi i innymi instytucjami.

POŁOŻENIE GEOGRAFICZNE

Nasza flota karawanów stacjonuje zarówno w Belgii – dzięki czemu sprawnie i szybko wykonujemy przewozy zwłok z krajów Europy Zachodniej – jak i w Brańsku, blisko granicy z
Białorusią, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Wschodniej.

OGÓLNOŚWIATOWY OBSZAR DZIAŁANIA

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało bądź prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce. Służymy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie organizacji przewozu zwłok.

WYKWALIFIKOWANA KADRA PRACOWNICZA

Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę oraz narzędzia. Zajmiemy się wszelkimi pozwoleniami po stronie polskiej i w kraju, z którego ma zostać sprowadzone ciało osoby zmarłej.

KOMPLEKSOWA I CAŁODOBOWA POMOC

Działamy globalnie i kompleksowo już od wielu lat. Pomogliśmy wielu rodzinom. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Nasze atuty

Dlaczego warto powierzyć transport zwłok z zagranicy do Polski właśnie nam? 
Firma MEMENTO MORI posiada duże doświadczenie w przewozie zmarłych z zagranicy! Mamy siedzibę w Belgii oraz Polsce dzięki czemu możemy sprawnie zredukować całkowite koszty transportu, oraz dysponujemy wykfalifikowanym personelem transportowym jak i pogrzebowym. 
Zapraszamy do kontaktu

Przewiń do góry