poznan transport zwlok i zmarlych do poznania

Transport zmarłych Poznań - woj. Wielkopolskie

Memento Mori to firma, która od kilkudziesięciu lat zajmuje się międzynarodowym transportem zwłok. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najbardziej kompleksową i rzetelną usługę sprowadzenia zwłok bądź urny z prochami do Poznania i innych miast położonych w województwie wielkopolskim, między innymi takich jak: Kalisz, Gniezno, Konin, Piła czy Ostrów Wlkp. Organizacja przewozu zwłok z zagranicy jest przedsięwzięciem złożonym ze względu na różne formalności, których należy dopełnić. Należy załatwić wiele spraw, które muszą zostać załatwione w dość krótkim okresie czasu. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszej oferty, otrzymają Państwo gwarancję całościowej realizacji usługi w ramach wykonywanego zlecenia.

Dzięki naszym znajomościom w zagranicznym konsulatach, ambasadach i urzędach jesteśmy w stanie zorganizować sprawny transport zwłok do Poznania czy do innego miasta zlokalizowanego w Wielkopolsce. Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nasz zakład pogrzebowy Memento Mori może poszczycić się ogromnym doświadczeniem i zaufaniem wielu Klientów. Istniejemy na rynku od kilkudziesięciu lat, co przekłada się na bardzo wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc także Państwu.

TRANSPORT ZWŁOK – POZNAŃ – JAKA CENA?

Międzynarodowy transport zwłok to bardzo złożony proces wymagający znajomości przepisów obowiązujących nie tylko w Polsce, ale także w kraju, z którego ciało jest sprowadzane. Koszt sprowadzenia zwłok do Poznania różni się w zależności od przypadku i kraju oraz jego regionu. W celu udzielenia Państwu rzetelnych informacji, w pierwszej kolejności prosimy o kontakt telefoniczny. Jeżeli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej oferty, do Państwa dyspozycji zostanie oddany specjalnie przydzielony konsultant, który udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania, wyjaśni wątpliwe kwestie.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dbamy o to, aby nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania. Mogą Państwo skorzystać również z innej formy kontaktu z nami, jakim jest formularz zgłoszeniowy umieszczony na naszej stronie internetowej. Usługi przewozowe oferujemy w najniższych cenach dostępnych na rynku. Sugerujemy zachować ostrożność w przypadku podejrzanie niskich cen oferowanych przez niektóre firmy z branży świadczące usługi międzynarodowego przewozu zwłok. Często nie uwzględniają one kosztów, takich jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczny dom pogrzebowy lub szpital, opłaty administracyjne, itp.

Transport zwłok do Poznania lub Wielkopolski - dlaczego właśnie my?

Powierzając nam transport zwłok do Poznania czy innego miasta w województwie wielkopolskim, mają Państwo gwarancję kompleksowej realizacji przewozu. Przypominamy, że wszystkie dokumenty niezbędne do sprowadzenia ciała osoby zmarłej organizowane są przez naszą firmę w ramach wykonywanej usługi. Najważniejszą dla nas misją jest udzielanie rzetelnej pomocy naszym Klientom w trudnych chwilach związanych ze śmiercią bliskiej osoby. Zaufało nam już wielu Klientów. Bardzo dziękujemy za okazane zaufanie.

Jak działamy?

Każdy przypadek śmierci bliskiej osoby za granicą jest inny, w związku z tym wymaga indywidualnego podejścia. Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej rozpoznamy Państwa sytuację, udzielimy fachowej porady oraz określimy koszty międzynarodowego transportu zwłok.

Dzięki wypełnionym przez Państwo formularzom - pozwolą nam podjąć działania w celu sprowadzenia osoby zmarłej do kraju. W większości zgłaszanych przez naszych Klientów przypadków to jedyne formalności, których rodziny osoby zmarłej muszą dopełnić.

Zależy nam na przejrzystych warunkach współpracy. Z każdym Klientem podpisujemy umowę, która jest dostosowana do specyfiki danego przypadku. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że koszt za realizację usługi międzynarodowego transportu zwłok nie ulegnie zmianie.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom oferujemy możliwość wyboru trumny lub urny, w jakiej zostanie pochowana osoba zmarła. Katalog z wysokiej klasy trumnami znajdą Państwo tutaj

Oferujemy Państwu bezpłatne dostarczenie ubrania dla osoby zmarłej - za pośrednictwem naszego kuriera. Nie jest to konieczne, gdy członek rodziny przebywa za granicą, w miejscu, w którym nastąpił zgon oraz jest w stanie zorganizować odzież dla osoby zmarłej. Istnieje także możliwość zakupu ubrania w naszej firmie.

Po uzyskaniu wszystkich zezwoleń zarówno w Polsce, jak i za granicą, osobiście sprowadzamy ciało osoby zmarłej do wyznaczonego w Polsce miejsca. Usługę realizujemy z zachowaniem najwyższych, międzynarodowych standardów, a także z należnym szacunkiem.

Uroczystość pogrzebowa jest końcowym etapem procesu sprowadzenia ciała osoby zmarłej z zagranicy, dlatego jego datę ustala się w porozumieniu z firmą, która organizuje transport z danego kraju. Dzięki stałej współpracy z zaufanymi partnerami działającymi na terenie całej Polski jesteśmy w stanie zorganizować ceremonię pogrzebową w miejscu przeznaczenia, spełniającą Państwa oczekiwania.

DOŚWIADCZENIE

Od kilkudziesięciu lat świadczymy usługi międzynarodowego transportu zwłok. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z ambasadami, konsulatami, zakładami pogrzebowymi i innymi instytucjami.

POŁOŻENIE GEOGRAFICZNE

Nasza flota karawanów stacjonuje zarówno w Belgii – dzięki czemu sprawnie i szybko wykonujemy przewozy zwłok z krajów Europy Zachodniej – jak i w Brańsku, blisko granicy z
Białorusią, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Wschodniej.

OGÓLNOŚWIATOWY OBSZAR DZIAŁANIA

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało bądź prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce. Służymy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie organizacji przewozu zwłok.

WYKWALIFIKOWANA KADRA PRACOWNICZA

Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę oraz narzędzia. Zajmiemy się wszelkimi pozwoleniami po stronie polskiej i w kraju, z którego ma zostać sprowadzone ciało osoby zmarłej.

KOMPLEKSOWA I CAŁODOBOWA POMOC

Działamy globalnie i kompleksowo już od wielu lat. Pomogliśmy wielu rodzinom. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Nasze atuty

Dlaczego warto powierzyć transport zwłok z zagranicy do Polski właśnie nam? 
Firma MEMENTO MORI posiada duże doświadczenie w przewozie zmarłych z zagranicy! Mamy siedzibę w Belgii oraz Polsce dzięki czemu możemy sprawnie zredukować całkowite koszty transportu, oraz dysponujemy wykfalifikowanym personelem transportowym jak i pogrzebowym. 
Zapraszamy do kontaktu

Przewiń do góry