Transport zmarłych Rzeszów - woj. Podkarpackie

Jesteśmy firmą posiadającą wymagane prawem zarówno międzynarodowym, jak i lokalnym koncesje oraz licencje przewozowe. Swoją działalnością chcemy pomagać rodzinom w sprowadzeniu ciał ich bliskich z zagranicy do Rzeszowa oraz innych miast położonych na terenie województwa podkarpackiego, między innymi: Tarnobrzegu, Przemyśla, Krosna, Jasła.

Międzynarodowy transport zwłok to skomplikowana procedura, wymagająca załatwienia wielu formalności. Zdajemy sobie sprawę, jak ciężko jest rodzinom po stracie bliskiej osoby. Wielu naszych Klientów nie wie, od czego zacząć w procesie sprowadzania ciała zmarłego z zagranicy. Wychodzimy więc do nich z pomocną dłonią.

Korzystając z naszych usług, otrzymują Państwo gwarancję jak najszybszego transportu zwłok zmarłego do Rzeszowa. Zdobyte doświadczenie pozwala nam sprawnie działać w Państwa imieniu oraz zorganizować wszystkie niezbędne dokumenty. Dzięki naszej współpracy z konsulatami i domami pogrzebowymi na całym świecie jesteśmy firmą rozpoznawalną w Polsce oraz w innych krajach. Zapewniamy rodzinom osoby zmarłej wsparcie podczas całego procesu transportu zwłok z zagranicy.

Transport zwłok Rzeszów - jaka cena?

Wielu Klientów obawia się, że koszt sprowadzenia zwłok z zagranicy przerośnie ich możliwości finansowe. Współpracując z naszą firmą, nie muszą się Państwo tym martwić. Do każdego przypadku międzynarodowego transportu ciała podchodzimy indywidualnie. Prosimy więc o kontakt telefoniczny w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Uzyskana od naszych Klientów wiedza pozwala nam dokładnie określić, jakie koszty muszą zostać poniesione. Cena jest uzależniona od danego przypadku oraz kraju, z którego zwłoki mają być transportowane.

Dodatkowo zwracamy Państwu uwagę na podejrzanie niskie ceny wśród innych, konkurencyjnych firm. Często nie zawierają one wszystkich kosztów, jakie ostatecznie muszą Państwo ponieść.

Transport zwłok do Rzeszowa lub woj. Podkarpackiego - dlaczego właśnie my?

Przypominamy, że udzielamy Państwu pomocy podczas całego procesu sprowadzania zwłok bliskiej osoby z zagranicy. W każdej chwili można dzwonić pod nasze numery telefonów i w razie wątpliwości czy pytań uzyskać niezbędne informacje. W tym trudnym czasie chcemy okazywać naszym Klientom rzetelne wsparcie. Zapewniamy opiekuna, który będzie indywidualnie zajmował się Państwa sprawą, będąc do Państwa dyspozycji.

Dziękujemy za dotychczas okazane nam zaufanie.

Jak działamy?

Każdy przypadek śmierci bliskiej osoby za granicą jest inny, w związku z tym wymaga indywidualnego podejścia. Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej rozpoznamy Państwa sytuację, udzielimy fachowej porady oraz określimy koszty międzynarodowego transportu zwłok.

Dzięki wypełnionym przez Państwo formularzom - pozwolą nam podjąć działania w celu sprowadzenia osoby zmarłej do kraju. W większości zgłaszanych przez naszych Klientów przypadków to jedyne formalności, których rodziny osoby zmarłej muszą dopełnić.

Zależy nam na przejrzystych warunkach współpracy. Z każdym Klientem podpisujemy umowę, która jest dostosowana do specyfiki danego przypadku. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że koszt za realizację usługi międzynarodowego transportu zwłok nie ulegnie zmianie.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom oferujemy możliwość wyboru trumny lub urny, w jakiej zostanie pochowana osoba zmarła. Katalog z wysokiej klasy trumnami znajdą Państwo tutaj

Oferujemy Państwu bezpłatne dostarczenie ubrania dla osoby zmarłej - za pośrednictwem naszego kuriera. Nie jest to konieczne, gdy członek rodziny przebywa za granicą, w miejscu, w którym nastąpił zgon oraz jest w stanie zorganizować odzież dla osoby zmarłej. Istnieje także możliwość zakupu ubrania w naszej firmie.

Po uzyskaniu wszystkich zezwoleń zarówno w Polsce, jak i za granicą, osobiście sprowadzamy ciało osoby zmarłej do wyznaczonego w Polsce miejsca. Usługę realizujemy z zachowaniem najwyższych, międzynarodowych standardów, a także z należnym szacunkiem.

Uroczystość pogrzebowa jest końcowym etapem procesu sprowadzenia ciała osoby zmarłej z zagranicy, dlatego jego datę ustala się w porozumieniu z firmą, która organizuje transport z danego kraju. Dzięki stałej współpracy z zaufanymi partnerami działającymi na terenie całej Polski jesteśmy w stanie zorganizować ceremonię pogrzebową w miejscu przeznaczenia, spełniającą Państwa oczekiwania.

DOŚWIADCZENIE

Od kilkudziesięciu lat świadczymy usługi międzynarodowego transportu zwłok. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z ambasadami, konsulatami, zakładami pogrzebowymi i innymi instytucjami.

POŁOŻENIE GEOGRAFICZNE

Nasza flota karawanów stacjonuje zarówno w Belgii – dzięki czemu sprawnie i szybko wykonujemy przewozy zwłok z krajów Europy Zachodniej – jak i w Brańsku, blisko granicy z
Białorusią, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Wschodniej.

OGÓLNOŚWIATOWY OBSZAR DZIAŁANIA

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało bądź prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce. Służymy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie organizacji przewozu zwłok.

WYKWALIFIKOWANA KADRA PRACOWNICZA

Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę oraz narzędzia. Zajmiemy się wszelkimi pozwoleniami po stronie polskiej i w kraju, z którego ma zostać sprowadzone ciało osoby zmarłej.

KOMPLEKSOWA I CAŁODOBOWA POMOC

Działamy globalnie i kompleksowo już od wielu lat. Pomogliśmy wielu rodzinom. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Nasze atuty

Dlaczego warto powierzyć transport zwłok z zagranicy do Polski właśnie nam? 
Firma MEMENTO MORI posiada duże doświadczenie w przewozie zmarłych z zagranicy! Mamy siedzibę w Belgii oraz Polsce dzięki czemu możemy sprawnie zredukować całkowite koszty transportu, oraz dysponujemy wykfalifikowanym personelem transportowym jak i pogrzebowym. 
Zapraszamy do kontaktu

Przewiń do góry