transport zmarlych do szczecina i woj zachodniopomorskiego memento mori

Transport zmarłych Szczecin - woj. Zachodniopomorskie

Jako rodzinna firma od ponad kilkudziesięciu lat pomagamy rodzinom na całym świecie w sprowadzaniu ich bliskich zmarłych do kraju. Transport ciała z zagranicy do Szczecina czy innych miast znajdujących się w województwie zachodniopomorskim (takich jak: Kołobrzeg, Koszalin, Świnoujście, Stargard Szczeciński) to skomplikowany i złożony proces, który wymaga doświadczenia oraz znajomości przepisów.

Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze pracowników mogą liczyć Państwo na profesjonalną obsługę. Jako firma posiadająca wszelkie uprawnienia i znająca aktualne przepisy dopełnimy w imieniu naszych Klientów wszelkich formalności niezbędnych do sprowadzenia zwłok do Szczecina. Nasi pracownicy doradzą Państwu, jaki rodzaj transportu zwłok będzie najbardziej korzystny oraz pomogą przy wyborze trumny. Nasza firma Memento Mori dysponuje również wyspecjalizowanym zapleczem transportowym w postaci autokarawanów, przystosowanych do przewozu zwłok z różnych zakątków świata do województwa zachodniopomorskiego. Nasz zespół współpracuje z konsulatami i domami pogrzebowymi na całym świecie.

Pomożemy w organizacji dokumentów i udzielimy informacji z zakresu ubezpieczeń pośmiertnych ZUS/KRUS/MSWiA. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualni. Pragniemy otoczyć rodzinę zmarłego opieką i zapewnić jak najlepszą obsługę. Dokładamy wszelkich starań, aby nas Klienci czuli się bezpiecznie, powierzając nam sprowadzenie zwłok zmarłego z zagranicy do Szczecina.

TRANSPORT ZWŁOK – SZCZECIN – ILE TO KOSZTUJE?

Międzynarodowy transport zwłok to bardzo złożony proces, który wymaga znajomości przepisów. Chcąc zapewnić Państwu profesjonalną obsługę, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Koszty za transport zwłok do Szczecina są uzależnione od wielu czynników, na przykład od miejsca, z którego ciało będzie transportowane, a także od okoliczności śmierci i formalności, których należy dopełnić w kraju, z którego ciało będzie przewożone.

Prosimy więc naszych Klientów, aby w pierwszej kolejności skontaktowali się z naszą firmą telefonicznie. Dzięki informacjom, które udam nam się uzyskać podczas rozmowy z Państwem, będziemy w stanie dokonać profesjonalnej wyceny całej usługi. Następnie zostanie przydzielony Państwu własny opiekun, które odpowie na wszystkie pytania i udzieli merytorycznego wsparcia. W tym miejscu pragniemy Państwa ostrzec przed ofertami firm konkurencyjnych, które często nie uwzględniają wielu opłat związanych na przykład z załatwianiem dokumentów za granicą. Przez to ich ceny na pierwszy rzut oka wydają bardziej atrakcyjne.

Dziękujemy za okazane zaufanie.

Transport zwłok do Szczecina lub woj Zachodniopomorskiego- dlaczego właśnie my?

Wiemy, jak przykrą sytuacją jest utrata bliskiej osoby. Niepewność towarzysząca rodzinom podczas transportu zwłok zza granicy jest naturalna. Każdemu z naszych Klientów zależy na tym, aby ciało bliskiej osoby dotarło do Szczecina jak najszybciej, bez żadnych nieprzewidzianych przeszkód.

Firma Memento Mori świadczy usługi międzynarodowego transportu zwłok na najwyższym poziomie. Dzięki temu otrzymujemy od naszych Klientów 100- procentowe zaufanie. W zamian za to realizujemy dla Państwa za każdym razem w sposób profesjonalny kompleksową usługę, z gwarancją bezpiecznego przetransportowania ciała do Polski. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę.

Jak działamy?

Każdy przypadek śmierci bliskiej osoby za granicą jest inny, w związku z tym wymaga indywidualnego podejścia. Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej rozpoznamy Państwa sytuację, udzielimy fachowej porady oraz określimy koszty międzynarodowego transportu zwłok.

Dzięki wypełnionym przez Państwo formularzom - pozwolą nam podjąć działania w celu sprowadzenia osoby zmarłej do kraju. W większości zgłaszanych przez naszych Klientów przypadków to jedyne formalności, których rodziny osoby zmarłej muszą dopełnić.

Zależy nam na przejrzystych warunkach współpracy. Z każdym Klientem podpisujemy umowę, która jest dostosowana do specyfiki danego przypadku. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że koszt za realizację usługi międzynarodowego transportu zwłok nie ulegnie zmianie.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom oferujemy możliwość wyboru trumny lub urny, w jakiej zostanie pochowana osoba zmarła. Katalog z wysokiej klasy trumnami znajdą Państwo tutaj

Oferujemy Państwu bezpłatne dostarczenie ubrania dla osoby zmarłej - za pośrednictwem naszego kuriera. Nie jest to konieczne, gdy członek rodziny przebywa za granicą, w miejscu, w którym nastąpił zgon oraz jest w stanie zorganizować odzież dla osoby zmarłej. Istnieje także możliwość zakupu ubrania w naszej firmie.

Po uzyskaniu wszystkich zezwoleń zarówno w Polsce, jak i za granicą, osobiście sprowadzamy ciało osoby zmarłej do wyznaczonego w Polsce miejsca. Usługę realizujemy z zachowaniem najwyższych, międzynarodowych standardów, a także z należnym szacunkiem.

Uroczystość pogrzebowa jest końcowym etapem procesu sprowadzenia ciała osoby zmarłej z zagranicy, dlatego jego datę ustala się w porozumieniu z firmą, która organizuje transport z danego kraju. Dzięki stałej współpracy z zaufanymi partnerami działającymi na terenie całej Polski jesteśmy w stanie zorganizować ceremonię pogrzebową w miejscu przeznaczenia, spełniającą Państwa oczekiwania.

DOŚWIADCZENIE

Od kilkudziesięciu lat świadczymy usługi międzynarodowego transportu zwłok. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z ambasadami, konsulatami, zakładami pogrzebowymi i innymi instytucjami.

POŁOŻENIE GEOGRAFICZNE

Nasza flota karawanów stacjonuje zarówno w Belgii – dzięki czemu sprawnie i szybko wykonujemy przewozy zwłok z krajów Europy Zachodniej – jak i w Brańsku, blisko granicy z
Białorusią, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Wschodniej.

OGÓLNOŚWIATOWY OBSZAR DZIAŁANIA

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało bądź prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce. Służymy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie organizacji przewozu zwłok.

WYKWALIFIKOWANA KADRA PRACOWNICZA

Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę oraz narzędzia. Zajmiemy się wszelkimi pozwoleniami po stronie polskiej i w kraju, z którego ma zostać sprowadzone ciało osoby zmarłej.

KOMPLEKSOWA I CAŁODOBOWA POMOC

Działamy globalnie i kompleksowo już od wielu lat. Pomogliśmy wielu rodzinom. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Nasze atuty

Dlaczego warto powierzyć transport zwłok z zagranicy do Polski właśnie nam? 
Firma MEMENTO MORI posiada duże doświadczenie w przewozie zmarłych z zagranicy! Mamy siedzibę w Belgii oraz Polsce dzięki czemu możemy sprawnie zredukować całkowite koszty transportu, oraz dysponujemy wykfalifikowanym personelem transportowym jak i pogrzebowym. 
Zapraszamy do kontaktu

Przewiń do góry