miedzynarodowy transport zmarych do warszawy i woj. mazowieckiego memento mori

Transport zmarłych Warszawa - woj. Mazowieckie

Od kilkudziesięciu lat specjalizujemy się w pomaganiu rodzinom w sprowadzaniu zwłok ich bliskich do Warszawy, a także do innych miast położonych na terenie województwa mazowieckiego, między innymi: do Radomia, Płocka, Siedlec, Ostrołęki czy Ciechanowa.

Przewóz zmarłych do Warszawy z zagranicy jest usługą złożoną ze względu na wiele formalności, których należy dopełnić. Międzynarodowy transport osób zmarłych wymaga zatem znajomości przepisów i prawa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie sprowadzania ciał osób zmarłych do kraju, dlatego przeprowadzamy wszelkie procedury sprawnie i skutecznie. Zbudowana przez nas na przestrzeni lat sieć międzynarodowych kontaktów ułatwia nam organizację przewozu. W zależności od sytuacji transport zwłok może odbywać się drogą lądową, powietrzną lub morską. Konsultując się z Państwem, zawsze wskazujemy najbardziej korzystną w konkretnym przypadku możliwość.

Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w Polsce jak i za granicą. Współpracujemy z konsulatami i domami pogrzebowymi na całym świecie. Zaufało nam już tysiące rodzin. Służymy Państwu pomocą i fachowym doradztwem.

Transport zwłok Warszawa - ile to kosztuje?

Koszt sprowadzenia zwłok do Warszawy zależy od wielu czynników, między innymi od konkretnego przypadku, kraju, w którym nastąpił zgon, a także jego regionu. W pierwszej kolejności prosimy Państwa o kontakt telefoniczny. Rozmowa z Państwem pozwoli nam uzyskać wiedzę niezbędną do udzielenia rzetelnych informacji na temat kosztów. Jeżeli zdecydują się Państwo na kontakt poprzez e-mail, prześlemy formularz, na podstawie którego – po jego wypełnieniu – będziemy mogli dokonać wyceny. Warto pamiętać, że zapewniamy konkurencyjne ceny trumien i akcesoriów pogrzebowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i troszczymy się o to, aby nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania.

Sugerujemy zachować ostrożność wobec nietypowo niskich cen oferowanych przez niektóre firmy pogrzebowe. Często nie uwzględniają one niektórych kosztów, takich jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczny dom pogrzebowy lub szpital, opłaty administracyjne, itp.

Transport zwłok do Warszawy lub woj. Mazowieckiego - dlaczego właśnie my?

Naszym priorytetem jest udzielanie profesjonalnego wsparcia w tych bolesnych chwilach. Powierzając nam transport zwłok do Warszawy oraz innych miast zlokalizowanych na terenie województwa mazowieckiego, zyskują Państwo gwarancję kompleksowej i sprawnej realizacji usługi. Ponadto oddamy do Państwa dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który zapewni wsparcie merytoryczne.

Naszym Klientom dziękujemy za okazane zaufanie.

Jak działamy?

Każdy przypadek śmierci bliskiej osoby za granicą jest inny, w związku z tym wymaga indywidualnego podejścia. Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej rozpoznamy Państwa sytuację, udzielimy fachowej porady oraz określimy koszty międzynarodowego transportu zwłok.

Dzięki wypełnionym przez Państwo formularzom - pozwolą nam podjąć działania w celu sprowadzenia osoby zmarłej do kraju. W większości zgłaszanych przez naszych Klientów przypadków to jedyne formalności, których rodziny osoby zmarłej muszą dopełnić.

Zależy nam na przejrzystych warunkach współpracy. Z każdym Klientem podpisujemy umowę, która jest dostosowana do specyfiki danego przypadku. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że koszt za realizację usługi międzynarodowego transportu zwłok nie ulegnie zmianie.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom oferujemy możliwość wyboru trumny lub urny, w jakiej zostanie pochowana osoba zmarła. Katalog z wysokiej klasy trumnami znajdą Państwo tutaj

Oferujemy Państwu bezpłatne dostarczenie ubrania dla osoby zmarłej - za pośrednictwem naszego kuriera. Nie jest to konieczne, gdy członek rodziny przebywa za granicą, w miejscu, w którym nastąpił zgon oraz jest w stanie zorganizować odzież dla osoby zmarłej. Istnieje także możliwość zakupu ubrania w naszej firmie.

Po uzyskaniu wszystkich zezwoleń zarówno w Polsce, jak i za granicą, osobiście sprowadzamy ciało osoby zmarłej do wyznaczonego w Polsce miejsca. Usługę realizujemy z zachowaniem najwyższych, międzynarodowych standardów, a także z należnym szacunkiem.

Uroczystość pogrzebowa jest końcowym etapem procesu sprowadzenia ciała osoby zmarłej z zagranicy, dlatego jego datę ustala się w porozumieniu z firmą, która organizuje transport z danego kraju. Dzięki stałej współpracy z zaufanymi partnerami działającymi na terenie całej Polski jesteśmy w stanie zorganizować ceremonię pogrzebową w miejscu przeznaczenia, spełniającą Państwa oczekiwania.

DOŚWIADCZENIE

Od kilkudziesięciu lat świadczymy usługi międzynarodowego transportu zwłok. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z ambasadami, konsulatami, zakładami pogrzebowymi i innymi instytucjami.

POŁOŻENIE GEOGRAFICZNE

Nasza flota karawanów stacjonuje zarówno w Belgii – dzięki czemu sprawnie i szybko wykonujemy przewozy zwłok z krajów Europy Zachodniej – jak i w Brańsku, blisko granicy z
Białorusią, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Wschodniej.

OGÓLNOŚWIATOWY OBSZAR DZIAŁANIA

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało bądź prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce. Służymy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie organizacji przewozu zwłok.

WYKWALIFIKOWANA KADRA PRACOWNICZA

Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę oraz narzędzia. Zajmiemy się wszelkimi pozwoleniami po stronie polskiej i w kraju, z którego ma zostać sprowadzone ciało osoby zmarłej.

KOMPLEKSOWA I CAŁODOBOWA POMOC

Działamy globalnie i kompleksowo już od wielu lat. Pomogliśmy wielu rodzinom. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Nasze atuty

Dlaczego warto powierzyć transport zwłok z zagranicy do Polski właśnie nam? 
Firma MEMENTO MORI posiada duże doświadczenie w przewozie zmarłych z zagranicy! Mamy siedzibę w Belgii oraz Polsce dzięki czemu możemy sprawnie zredukować całkowite koszty transportu, oraz dysponujemy wykfalifikowanym personelem transportowym jak i pogrzebowym. 
Zapraszamy do kontaktu

Przewiń do góry