transport zwlok do zielonej gory memento mori

Transport zmarłych Zielona Góra - woj. Lubuskie

Jesteśmy firmą rodzinną, która od kilkudziesięciu lat w sposób profesjonalny zajmuje się pomaganiem rodzinom w sprowadzaniu ich bliskich, których zgon nastąpił za granicą, do Zielonej Góry oraz innych miast zlokalizowanych na terenie województwa lubuskiego, między innymi do Gorzowa Wielkopolskiego, Nowej Soli, Żar, Kostrzyna nad Odrą czy Słubic. Międzynarodowy transport zmarłych jest procesem złożonym ze względu na konieczność spełnienia różnych wymogów formalnych i prawnych. Wieloletnie doświadczenie oraz sieć międzynarodowych kontaktów, które zbudowaliśmy na przestrzeni lat, pozwalają nam na skuteczne działanie w Państwa imieniu. Naszym celem jest zorganizowanie transportu ciała osoby zmarłej, który przebiegnie sprawnie, w godnych warunkach, z jednoczesnym zachowaniem międzynarodowych przepisów.

Od samego początku realizacji zlecenia międzynarodowego transportu zwłok jesteśmy do Państwa dyspozycji. Doradzimy, jaka forma transportu będzie najbardziej korzystna oraz jaki rodzaj pochowania osoby zmarłej wybrać. Pomożemy także w załatwieniu dokumentów i udzielimy informacji z zakresu ubezpieczeń pośmiertnych ZUS/KRUS/MSWiA. Ponadto zapewnimy konkurencyjne ceny trumien, urn i innych akcesoriów pogrzebowych. Zawsze mogą liczyć Państwo na nasze wsparcie, dobre słowo oraz fachową radę.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę.

Transport zwłok Zielona Góra - jakie koszty?

Koszty międzynarodowego transportu zmarłego różnią się w zależności od okoliczności śmierci oraz kraju – i jego regionu – w którym nastąpił zgon. Dlatego w pierwszej kolejności prosimy Państwa o kontakt telefoniczny. Pozwoli nam to uzyskać wiedzę niezbędną do udzielenia rzetelnych informacji na temat ceny. Jeżeli zdecydują się Państwo na kontakt przez e-mail, prześlemy formularz, na podstawie którego będziemy mogli dokonać wyceny transportu. Przypominamy, że oferujemy trumny i asortyment pogrzebowy w konkurencyjnych cenach.

Aby uniknąć rozczarowania, zalecamy zachowanie ostrożności w przypadku podejrzanie niskich ofert cenowych niektórych firm pogrzebowych. Często okazuje się bowiem, że nie obejmują one ceny za trumnę, zagranicznych opłat szpitalnych lub administracyjnych czy kosztów rejestracji dokumentów za granicą.

Transport zwłok do Zielonej Góry lub woj. Lubuskiego - dlaczego właśnie my?

Naszą misją jest towarzyszenie Państwu w tych trudnych chwilach. Powierzając nam organizację transportu zwłok z zagranicy do Zielonej Góry, zyskują Państwo gwarancję kompleksowej i profesjonalnej realizacji usługi. Dysponujemy własnym zapleczem sanitarnym, flotą autokarawanów oraz zespołem konsultantów, którzy dopełnią niezbędnych formalności.

Przypominamy, że dokumenty konieczne do sprowadzenia ciała osoby zmarłej z zagranicy są organizowane przez naszą firmę w ramach wykonywanej usługi. Dodatkowo będą mieli Państwo do dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który udzieli informacji oraz merytorycznego wsparcia.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Dziękujemy za zaufanie.

Jak działamy?

Każdy przypadek śmierci bliskiej osoby za granicą jest inny, w związku z tym wymaga indywidualnego podejścia. Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej rozpoznamy Państwa sytuację, udzielimy fachowej porady oraz określimy koszty międzynarodowego transportu zwłok.

Dzięki wypełnionym przez Państwo formularzom - pozwolą nam podjąć działania w celu sprowadzenia osoby zmarłej do kraju. W większości zgłaszanych przez naszych Klientów przypadków to jedyne formalności, których rodziny osoby zmarłej muszą dopełnić.

Zależy nam na przejrzystych warunkach współpracy. Z każdym Klientem podpisujemy umowę, która jest dostosowana do specyfiki danego przypadku. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że koszt za realizację usługi międzynarodowego transportu zwłok nie ulegnie zmianie.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom oferujemy możliwość wyboru trumny lub urny, w jakiej zostanie pochowana osoba zmarła. Katalog z wysokiej klasy trumnami znajdą Państwo tutaj

Oferujemy Państwu bezpłatne dostarczenie ubrania dla osoby zmarłej - za pośrednictwem naszego kuriera. Nie jest to konieczne, gdy członek rodziny przebywa za granicą, w miejscu, w którym nastąpił zgon oraz jest w stanie zorganizować odzież dla osoby zmarłej. Istnieje także możliwość zakupu ubrania w naszej firmie.

Po uzyskaniu wszystkich zezwoleń zarówno w Polsce, jak i za granicą, osobiście sprowadzamy ciało osoby zmarłej do wyznaczonego w Polsce miejsca. Usługę realizujemy z zachowaniem najwyższych, międzynarodowych standardów, a także z należnym szacunkiem.

Uroczystość pogrzebowa jest końcowym etapem procesu sprowadzenia ciała osoby zmarłej z zagranicy, dlatego jego datę ustala się w porozumieniu z firmą, która organizuje transport z danego kraju. Dzięki stałej współpracy z zaufanymi partnerami działającymi na terenie całej Polski jesteśmy w stanie zorganizować ceremonię pogrzebową w miejscu przeznaczenia, spełniającą Państwa oczekiwania.

DOŚWIADCZENIE

Od kilkudziesięciu lat świadczymy usługi międzynarodowego transportu zwłok. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z ambasadami, konsulatami, zakładami pogrzebowymi i innymi instytucjami.

POŁOŻENIE GEOGRAFICZNE

Nasza flota karawanów stacjonuje zarówno w Belgii – dzięki czemu sprawnie i szybko wykonujemy przewozy zwłok z krajów Europy Zachodniej – jak i w Brańsku, blisko granicy z
Białorusią, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Wschodniej.

OGÓLNOŚWIATOWY OBSZAR DZIAŁANIA

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało bądź prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce. Służymy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie organizacji przewozu zwłok.

WYKWALIFIKOWANA KADRA PRACOWNICZA

Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające nam realizować międzynarodowy transport zmarłych, a także specjalistyczną wiedzę oraz narzędzia. Zajmiemy się wszelkimi pozwoleniami po stronie polskiej i w kraju, z którego ma zostać sprowadzone ciało osoby zmarłej.

KOMPLEKSOWA I CAŁODOBOWA POMOC

Działamy globalnie i kompleksowo już od wielu lat. Pomogliśmy wielu rodzinom. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Nasze atuty

Dlaczego warto powierzyć transport zwłok z zagranicy do Polski właśnie nam? 
Firma MEMENTO MORI posiada duże doświadczenie w przewozie zmarłych z zagranicy! Mamy siedzibę w Belgii oraz Polsce dzięki czemu możemy sprawnie zredukować całkowite koszty transportu, oraz dysponujemy wykfalifikowanym personelem transportowym jak i pogrzebowym. 
Zapraszamy do kontaktu

Przewiń do góry